Dystrybutor gazu płynnego – Kontakt z Gal-Gaz


Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Gal-Gaz!

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w dystrybucji gazu płynnego w różnej postaci. Zajmujemy się również sprzedażą i dostawą gazu do stacji LPG, butli z gazem, gazu grzewczego do domów (do ogrzewania pomieszczeń), do przemysłu oraz do wielu innych zastosowań. Nasza firma świadczy usługi sprzedaży gazu płynnego, zarówno w ilościach hurtowych, jak i detalicznych.

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania dotyczące naszej szczegółowej oferty, gorąco zachęcamy do kontaktu z naszym biurem w Galewicach.

Gal-Gaz Galewice

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka Komandytowa


ico1 98-405 Galewice
ul. Zmyślona 11
ico2 tel. +48 62 78 38 288
fax +48 62 78 38 298
ico3  e-mail: info@gal-gaz.pl

WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY

    Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.gal-gaz.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GAL-GAZ GALEWICE SP. Z O.O. SP.K., Zmyślona 11 98-405 Galewice, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem kazimierz@gal-gaz.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny