Hurtowa sprzedaż gazu płynnego – Wieluń

Firma Gal-Gaz prowadzi hurtową sprzedaż gazu płynnego na terenie południowo-wschodniej części województwa łódzkiego. Wykorzystując specjalnie przystosowane cysterny, organizujemy dostawy gazu do stacji autogazu i rozlewni paliw płynnych w Wieluniu oraz innych okolicznych miejscowościach. Zajmujemy się również hurtową sprzedażą gazu zakładom produkcyjnym, lokalom gastronomicznym, gospodarstwom domowych oraz wszystkim innym Klientom zainteresowanym naszymi usługami. Dostarczamy produkt wysokiej jakości, spełniający polskie i europejskie normy, który pozyskujemy od zaufanych producentów polskich i zagranicznych.

Montaż stacji autogazu

W zakres oferowanych przez nas usług wchodzi również pomoc w przygotowaniu kompletnej stacji autogazu. Montujemy poszczególne elementy stacji LPG – zbiorniki, rurociągi, odmierzacze i inne – z zastosowaniem najnowocześniejszej technologii. Doradzamy w zakresie dokumentacji technicznej oraz proponujemy fachowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, który wykonujemy z zachowaniem ustalonych terminów. Zapewniamy atrakcyjne warunki dzierżawy.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług hurtowej sprzedaży gazu płynnego firmy Gal-Gaz. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z naszym biurem.