Hurtowa sprzedaż gazu płynnego – Wieluń

Firma Gal-Gaz prowadzi hurtową sprzedaż gazu płynnego na terenie południowo-wschodniej części województwa łódzkiego. Wykorzystując specjalnie przystosowane cysterny, organizujemy dostawy gazu do stacji autogazu i rozlewni paliw płynnych w Wieluniu oraz innych okolicznych miejscowości. Dostarczamy produkt wysokiej jakości, spełniający polskie i europejskie normy, który pozyskujemy od zaufanych producentów polskich i zagranicznych.

Hurtowa sprzedaż gazu – do kogo jest skierowana?

Zajmujemy się hurtową sprzedażą gazu zakładom produkcyjnym, lokalom gastronomicznym, gospodarstwom domowym i rolnym oraz wszystkim innym klientom zainteresowanym naszymi usługami. W przeciwieństwie do oferty detalicznej, hurtowa sprzedaż gazu płynnego skierowana jest głównie do podmiotów gospodarczych, na przykład prowadzących stacje LPG, ale korzystają z niej także klienci indywidualni zainteresowani kupnem gazu w większym zakresie. Ze względu na większą ilość zamawianego towaru w hurcie obowiązują inne widełki cenowe niż w detalu. Naszą ofertę przygotowaliśmy zarówno z myślą o odbiorcach motywowanych celami zarobkowymi, jak i tych potrzebujących gazu na własne potrzeby. Kupiony gaz płynny jest potem odsprzedawany na stacjach lub wykorzystywany jako surowiec grzewczy w domach czy zakładach pracy.

Montaż stacji autogazu

W zakres oferowanych przez nas usług wchodzi również pomoc w przygotowaniu kompletnej stacji autogazu. Montujemy poszczególne elementy stacji LPG – zbiorniki, rurociągi, odmierzacze i inne – z zastosowaniem najnowocześniejszej technologii. Doradzamy w zakresie dokumentacji technicznej oraz proponujemy fachowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, który wykonujemy z zachowaniem ustalonych terminów. Zapewniamy atrakcyjne warunki dzierżawy.

Hurtownia gazu płynnego – kontakt

Prowadzisz w Wieluniu czy też w innej miejscowości znajdującej się na obszarze naszych działań działalność gospodarczą, która polega na sprzedawaniu gazu? A może chciałbyś wykorzystywać gaz płynny jako źródło energii lub po prostu potrzebujesz większych ilości gazu, by zaopatrzyć swoje gospodarstwo domowe i nie zadowala cię oferta detaliczna? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług hurtowej sprzedaży gazu płynnego naszej firmy Gal-Gaz. A jeśli masz jeszcze jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z naszym biurem. Udzielimy wyczerpujących odpowiedzi na twoje pytania, a także wspólnie ustalimy szczegóły naszej współpracy – cenę, formę dostawy gazu czy warunki dotyczące montażu stacji autogazu, jeśli zdecydujesz się na taką usługę.