Dystrybutor gazu płynnego – Wieluń

Firma Gal-Gaz jest dystrybutorem gazu płynnego działającym na terenie południowo-zachodniej części województwa łódzkiego, w tym między innymi w Wieluniu położonym na krańcu wyżyny wieluńskiej. Prowadzimy zarówno detaliczną, jak i hurtową sprzedaż gazu płynnego, zaopatrując w surowiec klientów indywidualnych, przedsiębiorców i stacje LPG z Wielunia oraz okolicznych miejscowości. Nasz gaz jest używany zarówno w gospodarstwach domowych, jak i w zakładach pracy. Swoją działalność w branży opieramy więc na trzech ściśle powiązanych ze sobą filarach: sprzedaży, dystrybucji i dostawie gazu. Wyspecjalizowaliśmy się w każdej z nich jako podmiot funkcjonujący już od dawna na rynku.

Dostawca gazu z Wielunia: doświadczenie i wiarygodność

Naszą działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1992 roku, dzięki czemu w oczach naszych klientów z Wielunia i innych miejscowości jesteśmy doświadczonym oraz wiarygodnym dystrybutorem gazu płynnego. Dzięki terminowości dostaw i rozsądnym oraz niezwykle konkurencyjnym cenom zdobyliśmy szerokie grono zaufanych zleceniodawców, którzy od lat korzystają z naszych usług i polecają naszą firmę swoim znajomym. Dzięki długoletniej, ciężkiej pracy w Wieluniu i okolicach jesteśmy znani jako rzetelny usługodawca.

Dostawa gazu cysternami oraz w butlach

Jako dostawca gazu dokładamy wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom jak najszerszego grona klientów i dostosować swoją ofertę do ich potrzeb oraz oczekiwań. Dlatego właśnie oferujemy dostawę gazu zarówno za pomocą specjalnie przystosowanych cystern, jak też w butlach o szerokim zakresie pojemności – 2, 3, 5, 11, 14 oraz 33 kilogramów. Butle napełniamy w naszej rozlewni gazu z zachowaniem wszelkich norm i zaleceń, a podczas transportu odpowiednio je zabezpieczamy, nie dopuszczając do ich obijania się i ulotnienia się gazu. Dzięki temu klienci mają gwarancję, że dostarczane przez nas produkty są całkowicie bezpieczne. Również same butle gazowe zaprojektowano z myślą o tym, żeby maksymalnie zabezpieczały znajdujący się w nich gaz. Trwała konstrukcja oraz uszczelnione zawory sprawią, że będą one bezpieczne nie tylko w trakcie transportu, ale również w domach, obiektach użyteczności publicznej, halach przemysłowych czy w innych miejscach, w których zazwyczaj są wykorzystywane.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług dystrybutora gazu płynnego Gal-Gaz. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej działalności i oferty handlowej, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.