Dystrybutor gazu płynnego – Wieluń

Firma Gal-Gaz jest dystrybutorem gazu płynnego działającym na terenie południowo-zachodniej części województwa łódzkiego. Prowadzimy zarówno detaliczną, jak i hurtową sprzedaż gazu płynnego, zaopatrując w surowiec Klientów indywidualnych, przedsiębiorców i stacje LPG z Wielunia oraz okolicznych miejscowości. Naszą działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1992 roku. Dzięki terminowości dostaw i rozsądnym cenom zdobyliśmy szerokie grono zaufanych Klientów, którzy od lat korzystają z naszych usług i polecają naszą firmę swoim znajomym.

Dostawa gazu cysternami oraz w butlach

Jako dostawca gazu starający się sprostać oczekiwaniom jak najszerszego grona Klientów oferujemy dostawę gazu zarówno za pomocą specjalnie przystosowanych cystern, jak też w butlach w szerokim zakresie pojemności – 2, 3, 5, 11, 14 oraz 33 kilogramów. Butle napełniamy w naszej rozlewni gazu z zachowaniem wszelkich norm i zaleceń, a podczas transportu odpowiednio je zabezpieczamy, nie dopuszczając do ich obijania się. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność całkowicie bezpiecznego użytkowania naszych produktów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług dystrybutora gazu płynnego Gal-Gaz. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej działalności, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.