Sprzedaż gazu płynnego – Wieluń

Jedną z usług oferowanych przez firmę Gal-Gaz jest sprzedaż gazu płynnego w butlach gazowych o różnej pojemności. Obsługujemy szerokie grono stałych Klientów z Wielunia oraz innych miejscowości w południowo-zachodniej części województwa łódzkiego. Dostarczamy gaz zarówno do gospodarstw domowych, jak też zakładów produkcyjnych i lokali gastronomicznych. Oferujemy detaliczną i hurtową sprzedaż gazu płynnego. Nasze usługi sprzedaży LPG realizujemy terminowo oraz z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy.

Zastosowanie gazu płynnego w gospodarstwach domowych

Gaz płynny znajduje szeroki zastosowanie jako materiał grzewczy w gospodarstwach domowych. Z wykorzystaniem instalacji gazowej można nie tylko ogrzewać mieszkanie, ale także przygotowywać ciepłą wodę użytkową. Instalacja gazowa jest praktycznie bezobsługowa, a nowoczesne kotły gazowe są czyste i nie zajmują wiele miejsca. Podczas spalania gazu nie powstają odpady stałe, wytwarzanych jest także o wiele mniej szkodliwych substancji, takich jak tlenki azotu czy dwutlenek węgla, niż podczas spalania węgla czy oleju opałowego. Płynny gaz LPG może posłużyć również jako paliwo do zasilania kuchenek gazowych w domach i mieszkaniach, w których nie ma dostępu do sieci gazowej.

Inne zastosowania gazu płynnego

Butle turystyczne z mieszaniną propanu i butanu o pojemności kilku kilogramów mogą zostać wykorzystane podczas obozów, biwaków czy na kempingach. Z naszych usług sprzedaży gazu płynnego korzystają również właściciele foodtrucków, barów czy restauracji otwieranych w plenerze w sezonie letnim. Instalacja butli gazowej jest bardzo prosta – jej podłączenie nie wymaga wykorzystania jakichkolwiek specjalistycznych narzędzi. Butle są wykonane z wytrzymałych materiałów i odpowiednio zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi, dzięki czemu ich nabywcy nie muszą obawiać się o to, czy ich użytkowanie jest bezpieczne.