Sprzedaż butli z gazem

Gaz płynny propan butan znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie inne źródła energii są niedostępne. Stanowi niezastąpione źródło ciepła w domach i mieszkaniach, a także w domkach letniskowych, czy na biwakach.

Butle gazowe są niezwykle praktyczne i bardzo łatwe w obsłudze. Ich konstrukcja i sposób transportu gwarantują pełne bezpieczeństwo. Ich podłączenie odbywa się w sposób niewymagający specjalnych narzędzi i umiejętności. Gaz w butlach jest przyjazny środowisku, dzięki czemu możemy go bez żadnych przeszkód stosować zarówno w domu, jak i w turystyce (obozy, biwaki).

Gal-Gaz, jako dystrybutor gazu płynnego, oferuje sprzedaż butli z gazem o różnych rozmiarach i zastosowaniach i gwarantuje ich pełne bezpieczeństwo.

Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną gazu płynnego. W naszej ofercie produktowej znajdują się butle turystyczne o pojemności do 5 kg, butle o pojemności 11 kg oraz o pojemności 33 kg. W dziale Typy butli można znaleźć dokładny opis i sposoby zastosowania naszych produktów.